In memoriam Mišo Montiljo – fotogalerija

U srijedu 25. siječnja 2017. u 19:00 sati u Kulturnom centru Šalom održan je program IN MEMORIAM MIŠO MONTILJO (1928.-2006.)

TRIO SOLENZA u sastavu Arijana GIGLIANI PHILIPP, sopran, Bruno PHILIPP, klarinet i Ivan BATOŠ, klavir, izveli su program skladbi iz židovske glazbene baštine, a o životu i djelu osnivača i dugogodišnjeg predsjednika Društva Mihaela Miše Montilja govorio je dr. sc. Kotel DA-DON, rabin Židovske vjerske zajednice Bet Israel u Hrvatskoj.