Obavijest o smrti

Danas 13. 09. 2017. umro je Slavko Goldstein (1928.-2017.), bivši predsjednik Hrvatsko-izraelskog društva 2006.-2008. Zahvaljujući njegovom velikom zalaganju i izvrsnim organizacijskim sposobnostima  Društvo je uspješno nastavilo djelovati neposredno nakon smrti Miše Montilja i u sljedećim godinama. Za Hrvatsko-izraelsko društvo Slavko Goldstein učinio je iznimno mnogo kao njegov dugogodišnji vjeran član, pomno prateći rad Društva uvijek je bio spreman pomoći savjetima, znanjem,  iskustvom kao i svojim velikim ugledom i utjecajem. Uvijek ćemo mu biti zahvalni na tome, ponosni što smo ga poznavali, rado ćemo ga se sjećati kao dobrog, mudrog i pouzdanog prijatelja i nikada ga nećemo zaboraviti.

Posljednji ispraćaj Slavka Goldsteina bit će u petak, 15. rujna 2017. u 12.30 na Groblju Mirogoj.

Programi koje organizira Hrvatsko-izraelsko društvo sufinancirani su sredstvima Ministarstva vanjskih i europskih poslova RHMinistarstva kulture RH i Grada Zagreba.

 

Ministarstvo vanjskih i europskih poslova RH  Ministarstvo kulture RH  Grad Zagreb

Log in