Hrvatsko-izraelski susreti na Svjetskom prvenstvu u Rusiji

U izraelskom TV studiu Kan 11, voditelji sportskog programa nosili su Hrvatske dresove nakon pobijede Hrvatske nad Engelskom.

Bivši hrvatski nogometaš Giovanni Rosso koji uživa veliku popularnost u Izraelu i koji danas živi u Izraelu dramatično prati pred kamerama svaku hrvatsku utakmicu i on je taj koji je u studio donio dresove hrvatske reprezenacije.

Hrvatskoj reprezetnaciji iz dana u dan raste popularnost u Izraelu. Svi izraelski mediji sa oduševljenjem pišu danas o malom narodu koji pobijedjuje velike a pred velikim ekranima koji su postavljeni na otvorenom diljem Izraela jasno je da Izraelci navijaju za Hrvatsku.

Video sadržaj

Programi koje organizira Hrvatsko-izraelsko društvo sufinancirani su sredstvima Ministarstva vanjskih i europskih poslova RHMinistarstva kulture RH i Grada Zagreba.

 

Ministarstvo vanjskih i europskih poslova RH  Ministarstvo kulture RH  Grad Zagreb

Log in